6 Ocak 2014 Pazartesi

Bisam Cephe Yapı Sistemleri'nin blogu yayına başladı...


Bisam Cephe Yapı Sistemleri, 14 yıllık tecrübe ve uzmanlıkla hem yurt içinde hem yurt dışında geniş çaplı ve önemli projeler gerçekleştirmektedir. 2000 yılından günümüze alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum kapı pencere sistemleri ile ilgili mimari çözümleri projelendirip üretmekte ve montajını yapmaktadır. Estetik, performans ve ekonomiyi bir arada değerlendirerek en yenilikçi ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun yapı çözümlerini sunar.

Kadın Doğum Hastanesi, Türkmenistan
Üretimini İstanbul Silivri’deki fabrikasında gerçekleştiren şirketin alüminyum profil işleme, kompozit levha işleme ve çelik işleme bölümleri bulunmaktadır. Bisam, Silivri Fabrikası’nda 12.000 m² arazi içerisinde 3.500 m² kapalı alana sahip olup 9.000 m² ilave kapalı alan proje aşamasındadır. 

Sudan Ulusal Telekom Binası
40 kişilik teknik ve idari kadrosu ile yaklaşık 320 kişilik imalat ve montaj kadrosuyla hizmet veren Bisam, 1 yıl içerisinde 500 ton kapı ve pencere doğraması, 1.200 ton cephe ve 60.000 m² kompozit işleme kapasitesine sahiptir. Sahip olduğu deneyim ve uzmanlıkla projelerinin %35’ini yurt içinde ve %65’ini yurt dışında gerçekleştirmektedir. Türkmenistan, Sudan, Kazakistan, Ukrayna, Avusturya, Romanya, Afganistan, Mısır, Gürcistan ve Fransa Bisam’ın proje gerçekleştirdiği ülkeler arasındadır.

Bisam, turizm tesisi, otel, üniversite, alışveriş merkezi, idari bina, konut, enerji santrali, fabrika, bakanlık binası, havalimanı, hastane, spor salonu, müze, cami, sanat merkezi, okul, kütüphane ve mağaza gibi inşaat sektörünün birçok koluna kaliteli, kullanışlı, uzun ömürlü ve estetik cephe çözümleri sağlamaktadır.

Türkmen Devlet Ekonomi ve İşletme
Üniversitesi Rektörlük Binası
Sektördeki son gelişme ve yenilikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun şekilde uygulamaya büyük önem veren Bisam, Sudan'ın başkenti Hartum'da bulunan ulusal telekom binası (NTC Tower) için dünyanın en büyük Thin Film Binaya Entegre Voltaik (güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştüren/BIPV) sistemini projelendirip uygulamış ve teslim etmiştir. Dünyada bir ilk olan bu projeyle 2009 yılında İstanbul Ticaret Odası’nın düzenlediği 5.Başarılı Kobi Yarışması’nda Teknoloji ve İnovasyon Kategorisi’nde birincilik ödülü almıştır.

Bisam'ın ürünleri ve projeleri hakkında daha detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder