17 Haziran 2014 Salı

Bisam Cephe, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasını Aldı

Bisam Cephe Yapı Sistemleri olarak 2005 yılından bu yana “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” belgesine sahip olup ara denetimlerden başarıyla geçerek kaliteyi yaşam tarzı haline getirdik. Çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza, içinde bulunduğumuz çevreye ve topluma olan sorumluluklarımızın her daim farkında olup belirlediğimiz ilkeler çerçevesinde hareket ediyoruz.

Nisan ayında “ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi” belgesini de almaya hak kazandık. Çevresel değerlerin korunması ve iyileştirilmesi ile insan sağlığının korunması konularında yaptığımız çalışmalar ve kurduğumuz sistem neticesinde denetimden başarıyla geçtik. Böylece içinde bulunduğumuz çevreye gösterdiğimiz saygı ve önem uluslararası çapta onaylanmış oldu. Bu belgemizi de gururla taşıyacağız ve bu konudaki tüm görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz.

Bisam Facade Systems got ISO 14001 Environmental Management System Certificate

We, as Bisam, have been operating under "ISO 9001 Quality Management System" since 2005. We are aware of our responsibilities to our employers, customers, suppliers, business partners, environment and society that we serve in. We have been acting in compliance with the principles determined according to these responsibilities.

We also got “ISO 14001 Environment Management System” certificate in April. We passed the test with success as a result of our actions on protection and betterment of environment, protection of human health and the system which we had built. So the respect that we have been showing to the environment was approved internationally. We are going to have this certificate with pride as well and continue to fulfill all of our duties it requires.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder