4 Ağustos 2014 Pazartesi

Türkmenistan'daki bir projemiz daha hayata geçti

Gap İnşaat tarafından inşa edilen Aşkabat İlk Yardım Hastanesi’nin açılışı 21 Temmuz 2014 günü gerçekleşti. Hastane, ilk yardım konusunda araç ve gereç bakımından şehrin en kapsamlı hastanesi olma özelliğini taşıyor.

Bisam Cephe olarak projede alüminyum giydirme cephe sistemleri ve kapı pencere sistemleriyle ilgili mimari çözümleri projelendirerek üretimini ve montajını gerçekleştirdik. 

5.500 m² alüminyum cephe, alüminyum doğrama ve menfez uygulamaları ile 3.500 m² alüminyum kompozit levha kaplama uyguladık.
Yarı kapaklı alüminyum cephe giydirme ve alüminyum kompozit uygulamaları yaptık.


Otomatik kayar kapılar, ameliyathaneler için hermetik kapı ve düşük basınç geçirimli kapılar gibi geçiş çözümleri sağladık.
Paslanmaz saçak, alüminyum korkuluk ve camlı paslanmaz korkuluk sistemleri uyguladık.

Proje kapsamında hem binanın çatısında hem de bahçesinde yer alan helikopter pistlerinin cephe giydirme ve kompozit kaplama işlerini de gerçekleştirdik. 

Aşkabat Kadın Doğum Hastanesi, Baş ve Boyun Hastalıkları Hastanesi, Uluslararası Göz Hastanesi ve Diş Hastanesi projelerinden sonra Aşkabat İlk Yardım Hastanesi’yle Türkmenistan’daki hastane projelerimize bir yenisini daha eklemiş olduk. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder